Práce Automechanik Hradec Králové

CZ-ISCO: 72311 Mechanici a opraváři osobních automobilů AUTOMECHANIK/-ČKA - Místo výkonu práce: Chvojenec č.p. 249, 534 01 Chvojenec; třída SNP č.p. 618/57, 500 03 Hradec Králové 3 - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: ŘP sk. B - Pozice...
– Přidal: tip-prace.cz

CZ-ISCO: 72311 Mechanici a opraváři osobních automobilů AUTOMECHANIK, AUTOMECHANIČKA MOTOROVÝCH VOZIDEL - Místo výkonu práce: Pospíšilova č.p. 281/18, 500 03 Hradec Králové 3 - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Výhodou: ŘP sk. B - V případě...

Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe výhodou, řidičský průkaz sk. B, uživatel. znalost PC, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Náplň práce: mytí a příprava nových vozů, pomocné automechanické práce, převozy vozů Požadujeme: ŘP sk. B Nabízíme: výkon. odměny, stravenky, dobrý pracovní kolektiv

Spolupráce při každodenním zajištění provozuschopnosti vozidel. Provádění pravidelných prohlídek daných výrobcem vozidla se servisními úkony podle počtu ujetých km, provádění běžných oprav. Možnost se zapracovat na specializovaná pracoviště, dílčí...
Personal Consult s.r.o. – Přidal: easy-prace.cz
  • 1