Práce Konstruktér Svitavy

POŽADAVKY: zkušenosti s komponenty a médii chladiva - výhodou, dobrá znalost PTC Creo, Windchill PDMLink, SAP výhodou, dobrá znalost procesu vývoje produktů (PEP) a řízení požadavků, konfigurace, změn a kvality dle Automotive SPICE - výhodou, velmi dobré...
– Přidal: tip-prace.cz

NABÍZÍME: příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, dovolená nad rámec zákona, dotované stravování KONTAKT: e-mailem, telefonicky od 8-15 hod

NÁPLŇ: návrh, vizualizace, konstrukce nábytku v SW Cabinet vision, tvorba výkresové dokumentace, komunikace se zákazníky a oddělením výroby, tvorba cenových kalkulací NABÍZÍME: příspěvek na stravu, dopravu a další firemní benefity, profesní růst KONTAKT:...

POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání see zaměřením na konstrukci strojů, znalost 3D programů (SolidWorks), zodpovědnost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem NABÍZÍME: stravenkový paušál, penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,...
  • 1