Práce Obchodník Hodonín

Pracuj v realitách jako obchodník - zaměstnanec. Proč? Protože prodej nemovitostí i Tvá výplata bude takto v bezpečí a my tímto zajistíme kvalitu pro klienty. Asistentka Ti bude zajišťovat kontakty a Ty se věnuješ pouze tomu, co Tě baví. Nabízíme Ti firemní...
– Přidal: tip-prace.cz

Komunikativnost, pečlivost, denní telefonický kontakt se starosty obcí a organizace prezentací, obchodní administrativa. Prémie dle výkonu, zázemí stabilní společnosti, dle dohody. Kontakt na mail.

Rozšiřujeme náš malý přátelský tým, hledáme PRODAVAČE V RYBÁŘSKÉM OBCHODĚ v Hodoníně (obsluha skladu, naskladňování zboží, úklid v prodejně, lehké manuální práce, výpomoc při prodávání). Očekáváme pohodáře/pohodářku se základní znalostí...

ŘP sk. B. Náplň: zaměřování, technické poradenství, oken a dveří, vypracovávání cenových nabídek, komunikace se zákazníky, vyhledávání nových zákazníků. Cestovní náhrady, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění. Kontakt...
  • 1