Práce Obsluha CNC Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha CNC obráběcích strojů, seřizování dle technické dokumentace, výměna a korekce nástrojů POŽADAVKY: praxe s obráběcími stroji výhodou, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost, čtení a orientace ve výkresové dokumentaci,...
– Přidal: tip-prace.cz

POŽADAVKY: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost NABÍZÍME: příspěvky na stravování, dopravu, penzijní a životní pojištění KONTAKT: telefonicky, e-mailem

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha a seřizování NC a CNC soustruhů, soustružnické a zámečnické práce, měření POŽADAVKY: praxe v oboru mechanik-seřizovač CNC, soustružník nebo obráběč kovů NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené za rok, závodní stravování (vlastní...

POŽADAVKY: SŠ vzdělání , zodpovědnost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení, praxe v oboru výhodou NABÍZÍME: příspěvek na podnikové stravování, penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, docházkový bonus měsíční/roční, profesní růst, 13....
  • 1