Práce Obsluha CNC České Budějovice

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 4 dny sick days, příplatky za směnnost a seřizování. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (po-pá, 8:00-15:00 hod.).
– Přidal: tip-prace.cz

Požadujeme: praxe na 2D, 3D laserech výhodou, spolehlivost, samostatnost, čistý trestní rejstřík. Směnnost: směnný provoz (krátký x dlouhý týden á 12 hod.). Nástup: možný ihned. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky.

Pracovní náplň : obsluha vláknového pálícího laseru, práce s výpalky, manipulace s nerez.materiálem a polotovary Požadujeme: manuální zručnost a pečlivost, spolehlivost, samostatnost Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese firmy. Výhodou:...

Pracovní náplň : manipulace a zakládání výpalků z nerez oceli, jednoduché korekce, programy již vytvořeny-pouze manipulace; kontrola kvality. Požadujeme: technické myšlení, orientaci ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost,...
  • 1