Práce Přípravář Třebíč

Znalost vietnamské kuchyně výhodou. Znalost vietnamského jazyka výhodou.
– Přidal: tip-prace.cz

Požadujeme: - odbornou znalost technologie lakování - řidičský průkaz skupiny B - schopnost pracovat v týmu, loajalitu, pečlivost Nabízíme: - zázemí stabilní rodinné firmy s více než s 30 letou tradicí - až 25 dnů dovolené - příjemné pracovní prostředí...

Náplň práce: Zpracování jednoduchých cenových nabídek Provádění výběrových řízení na dodavatele částí staveb a materiálů Zpracování rozpočtů projektu, analýza ekonomiky staveb, zpracování časového plánu staveb Správa databáze nákupních...

Znalosti turecké kuchyně výhodou.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky! Znalost vietnamského jazyka výhodou z důvodu komunikace se zaměstnavatelem a dalším personálem.

CO BUDETE DĚLAT? Zajišťovat technickou přípravu a realizaci staveb Naceňování víceprací a vzniklých změn u stavby Připravovat a a navrhovat smlouvy a objednávek Vybírat vhodné subdodavatele Spolupracovat a komunikovat se stavbyvedoucími Cestovat v rámci...
NOVÝ START, personální agentura s.r.o. – Přidal: easy-prace.cz
  • 1