Práce Seřizovač Plzeň-sever

Požadujeme: - Praxi a znalosti v oboru údržby, konstrukce strojů, hydraulika, vakuová technika nebo zámečnictví - Zručnost, spolehlivost, pečlivost - Praxe v automobilovém průmyslu výhodou - Zkušenost se svařováním, osvědčení o odborné způsobilosti...
– Přidal: tip-prace.cz

Práce na 5-osém obráběcím centru. Požadujeme - samostatnost, znalost čtení výkresové dokumentace, výhodou praxe v oboru. Nabízíme - mzdu od 50.000,- Kč, prac. doba 7,5 hod./den, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. První kontakt možný e-mailem...

Náplní práce je seřizování a obsluha tříosého obráběcího centra. Požadujeme: samostatnost, znalost čtení výkresové dokumentace, praxi v oboru Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 7,5 hodinovou pracovní dobu Kontakt emailem, telefonicky...

Náplň práce: - seřizování a nastavování vstřikolisů, stabilizace procesních parametrů, analýza vad a následných opatření, optimalizace výroby Stravenky, dovolená navíc, měsíční bonus
  • 1