Práce ŘIDIČ MKD Písek

CIZ Požadujeme: ŘP sk. C + E Profesní průkaz a kartu řidiče nepožadujeme, jsme schopni na náklady zájemce zařídit. Pracovní doba: 7-15:30 hod. První kontakt: Tsalko Aliaksandr, tel.: 739 134 614
– Přidal: tip-prace.cz

CIZ - Řízení nákladního automobilu v rámci zemí EU. Požadujeme: ŘP skup. C, E. Profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu je zaměstnavatel schopen zajistit. Kontakt: tel.: 777 265 301 (8-16 hod.), e-mail: hrebik@hrebiktransport.cz

CIZ Požadujeme: ŘP sk. C + E Profesní průkaz a kartu řidiče nepožadujeme, jsme schopni na náklady zájemce zařídit. Pracovní doba: 8 hodin denně, dále dle platných předpisů AETR. První kontakt: Tsalko Aliaksandr, tel.: 739 134 614

CIZ Náplň práce: řízení nákladního automobilu v rámci EU. Požadujeme: ŘP sk. C, E. Profesní průkaz jsme schopni zajistit První kontakt: Hřebík Dušan, tel.: 777 265 301 (8-16 hod.), e-mail: hrebik@hrebiktransport.cz - nechodit osobně.
  • 1